17.05.2021
מרכז רפואי בני ציון מרכז רפואי בני ציון
line_grad.jpg (713 bytes)
ENGLISH العربية
דף הבית
מי אנחנו מחלקות ושירותים פניות הציבור פורומים פרסומים מדעיים

הנהלת הסיעוד

  תיאור כללי    צוות    התנסויות קליניות - סטודנטים לסיעוד  

תיאור כללי

הנהלת הסיעוד מי אנחנו?

בהנהלת הסיעוד ישנן שתי קבוצות מנהלות:
צוות המטה המורכב מאחיות (מפקחות קליניות) כל אחת בתחומה. יחד אנו מובילות ומטמיעות שיטות עבודה בטיחותיות תוך התחשבות בחווית המטופל בעת שהותו בבית חולים, אנו מחנכות את הצוות לשים דגש לרצף הטיפול עד לשחרורו מבית החולים. אנו מובילות, מנהיגות, מנהלות, מניעות, תומכות ואף משפיעות באופן ישיר על עבודת האחות ובמידה מסוימת גם על שותפי התפקיד איתם היא עובדת.
בנוסף, בהנהלת הסיעוד ישנן את צוות האחיות הכלליות המתמודדות במקצועיות רבה בעשייה היום יומית ונותנות פתרונות לבעיות המתעוררות בזמן אמת.

הנהלת הסיעוד מקדמת פרויקטים שונים, מנהלות התחומים מקדמות נושאים מגוונים כגון: פיתוח צוות ומיצוי הפוטנציאל המקצועי שלו, מחקר בסיעוד המסייע לשפר תהליכי עבודה ומיטיב עם המטופל, שיפור חווית המטופל, איכות הטיפול ושמירה על רצף הטיפולי, ניהול סיכונים ופיתוח מדדי איכות טיפול ועוד נושאים רבים ומגוונים כשהתמה המרכזית היא שמירה על איכות הטיפול תוך שמירה על כבודו של המטופל, מניעת נזק ושיפור חוויתיו בעת שהותו בבית חולים.

הנהלת הסיעוד מבססת את עבודתה על פי מדיניות משרד הבריאות וחזון בית החולים ומאמינות כי על מנת לממש עבודה זו באופן מקצועי, עלינו לגייס את כל הצוות לטפל במטופלים כאילו היו בני משפחה, מתוך כבוד, אהבה, תשוקה וחמלה וכמובן תוך שמירה על בטיחותם.

 

 

 

  חזרה לראש הדף
מחלקות ושירותים
הנהלה
הנהלה רפואית
הנהלה אדמיניסטרטיבית
הנהלת הסיעוד
בטיחות הטיפול וניהול סיכונים
מחלקות אשפוז
מכונים ויחידות
מעבדות
מרפאות
מרכזים לנפגעי תקיפה מינית
וועדות
ספריה מדעית
שירותים אדמיניסטרטיביים
מנהל ומשק
שיווק וקשרי חוץ
משאבי אנוש
דובר ביה"ח
בניית אתרים
קידום אתרים ע"י
כל הזכויות שמורות למרכז רפואי בני ציון © 2009